MOSTPLUS Покривот Рек Багаж/Карго Крстот Бар Железнички Врвот Алуминиум Заклучување Crossbars Компатибилен за 2013-2018 Nissan Pathfinder
Свеж

MOSTPLUS Покривот Рек Багаж/Карго Крстот Бар Железнички Врвот Алуминиум Заклучување Crossbars Компатибилен за

DEN 1895.76

Достапно е за нарачката

Компатибилен за 2013-2018 Nissan Pathfinder модели само.Прилагодливи Стеги за Посакуваната Должина, Тешки-должност стегање Дизајн обезбедува дека тоа е безбедно да се поставуваат на постојните страна шини.Висока јачина морски-одделение алуминиум легура поддршка на багаж, скала или товар е тежина до 100 кг.Лесно да се соберат & отстрани во минути.Сите хардвер се вклучени, без дупчење/сечење е потребно.Ве молиме проверете fittment пред да купите.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.