Auxko Автомобил Покривот Рек Крстот Барови Компатибилен за 2011-2020 Тојота Сиена, Скок Багаж Crossbars Замена Алуминиум Носејќи Товар на Превозникот Торба Кајак Велосипед К?
Свеж

Auxko Автомобил Покривот Рек Крстот Барови Компатибилен за 2011-2020 Тојота Сиена, Скок Багаж Crossbars Замена

DEN 3719.76

Достапно е за нарачката

????【Правец на намалување на Бучава】 Низок профил, и да се насочат дизајн, минимизирање правец на бучава при возење на висока брзина.Висок царинење со покрив за широка палета на додатоци. ????【Се ЗГОЛЕМИ ВАШИОТ АВТОМОБИЛ КАПАЦИТЕТ 】 Auxko автомобил покривот управување со Макс Капацитет да стигне до 99lbs (45kg) кога товарот е рамномерно распоредени, нудат дополнителни капацитет на складирање.Работи Совршено со покрив кеси, покривот кутии, велосипед превозници, Кампување Опрема, Риболов Столбови, чантата, кајаци, кану, спортски стока, скали, багаж и многу повеќе ќе се сакате. ????【БЕЗБЕДНОСТ ТЕШКИ МАТЕРИЈАЛ 】 Нашиот Автомобил Барови направени од високо квалитетен алуминиум, која е висока отпорност, ниска густина, голема цврстина, добра отпорност на абење, добри вибрации и отпорност, овој материјал се обезбедува нашите покривот решетката има ниска еди тековната загуба и мала тежина. ????【Лесно Да се Соберат Во Минути】 Покривот рек барови се лесно да се соберат & отстрани во минути.Без дупчење потребни за време на инсталацијата.инструкции и е потребно за монтажа на хардвер за полнење, , прочитајте инсталација упатство пред да инсталирате!. ????【ПРОВЕРКА на ВАШИОТ ТИП на ВОЗИЛО】 Компатибилен за 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019 2020 Тојота Сиена.Ве молиме проверете го вашето возило Година, марка и Модел пред купување.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.