BRIGHTLINES Крстот Барови, Покривот Полици Замена за план за 2011-2015 Ford Explorer
Свеж

BRIGHTLINES Крстот Барови, Покривот Полици Замена за план за 2011-2015 Ford Explorer

DEN 2399.76

Достапно е за нарачката

Високо квалитетен алуминиум изградени.Мала тежина и издржливи.Аеро-динамика во форма, за да се минимизира правец на бучава.crossbars се прилагодливи во позиција.Инсталиран во минути.Оптоварување capacity100lbs кога товарот е рамномерно распоредени.Пакетот доаѓа со еден пар на crossbars, четири монтажа кули и настава.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.