BougeRV Автомобил Покривот Рек Крстот Барови за 2014-2021 Jeep Cherokee со Страна Шини, Алуминиум Крстот Бар Замена за Скок Товар на Превозникот Торба Багаж Кајак Кану Велосипед,
Свеж

BougeRV Автомобил Покривот Рек Крстот Барови за 2014-2021 Jeep Cherokee со Страна Шини, Алуминиум Крстот Бар

DEN 1989.60

Достапно е за нарачката

【Компатибилен Возило】Customed функција за 2014 2015 2016 2017 2018 2019 2020 2021 Jeep Cherokee, вклучувајќи Должина/ Ширина Плус/ Ограничена/ Северна Издание/ Trailhawk/ Висока надморска Височина итн, со совршени димензии, тоа е специјално адаптирана за вашето возило, подобро од универзалната оние. 【Солидна Прилог】Овој пар од алуминиум крстот бар замена е до 150lbs/68kg капацитет, прилично силна поддршка за вашиот ски/аикидо, кајак, кану, покривот кошница, покривот торба или велосипед превозникот итн. 【Лесна Инсталација】Апсолутен бриз да се инсталира и тоа се вклопува како ракавица.Лесно насока + јасна видео + јасно етикетата на производот ќе обезбеди голема поддршка за да дознаам како да го инсталирате. 【Висока Царинење】крстот бар нема да се меша на покрив) на сите и има доволно дозвола да се качи на џеј куките или други видови на додатоци. 【Гаранција Посветеност】Bouge RV е посветен на обезбедување на премиум производи за вас.Bouge RV е 12-месечна гаранција се применува на крстот бар продава од Bouge RV.Ако имате било какви прашања во текот на користење, ве молиме контактирајте не за понатамошни информации.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.