OMAC Покривот Рек Crossbars Одговара на KIA Soul 2014-2019 | Багаж Кајак Товар Хард-Школка Превозникот 165 КГ | Алуминиум Скок на Вашиот Автомобил | Црна 2 Компјутери.
Свеж

OMAC Покривот Рек Crossbars Одговара на KIA Soul 2014-2019 | Багаж Кајак Товар Хард-Школка Превозникот 165 КГ

DEN 2049.60

Достапно е за нарачката

КОМПАТИБИЛЕН МОДЕЛ : се Вклопува Kia Soul 2014 2015 2016 2017 2018 2019 .Ве молиме проверете го вашето возило Година, марка и Модел пред купување.Answer : ___________________________ NOTE : Не се погодни за панорамски покрив.ПРЕМИУМ АЛУМИНИУМ МАТЕРИЈАЛ : Направен од висок квалитет, силни, лесни, аеродинамичен и елоксирани алуминиумски.Withstands екстремни временски услови.На елоксирани површината обезбедува производот со водоотпорен, водоотпорен функција и анти-корозија ефект.КАПАЦИТЕТ : Само 8 килограми crossbars имаат капацитет од 165 LBS.Тоа обезбедува добра основа за инсталација на Кампување Опрема, Багаж, Риболов Столбови, Велосипеди, Snowboards, Кајаци, Канута и други скок додатоци.БЕЗБЕДНОСТ ДИЗАЈН : Силна и аеродинамичен дизајн правец на намалување на бучава и вибрации.И благодарение на вградениот систем за заклучување на вашиот автомобил ќе бидат безбедни.Lockable crossbars доаѓаат со 2 брави и 4 клучеви во пакет.ПРЕДНОСТИ : Тоа обезбедува добра основа за инсталација на Кампување Опрема, Багаж, Риболов Столбови, Велосипеди, Snowboards, Кајаци, Канута и други скок додатоци.Настава упатство се достапни и не сечење - дупчење потребни за инсталација.Ние брод на ИСТИОТ ДЕН.Само цел пред 2 ЧАСОТ.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.