BrightLines Аеро Crossbars Покривот Полици Компатибилен со 2015-2022 Џип Renegade
Свеж

BrightLines Аеро Crossbars Покривот Полици Компатибилен со 2015-2022 Џип Renegade

DEN 1896.00

Достапно е за нарачката

Прилагодено дизајн за Џип Renegade.-Мора да има опрема за да биде комплетна SUV.Аеро крило форма, буквално правец на намалување на бучава на нула.Висока дозвола за да се на покрив врвот, погоден за сите видови на додатоци.Вкупниот Капацитет 150lbs кога се рамномерно распоредени.Лесна инсталација.Сите алатки и хардвер се вклучени.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.