AUXPACBO Надграден Крст Бар Одговара за Chevrolet Chevy Тахо 2021 2022 Покривот Рек Crossbars Скок Багаж Товар на Превозникот за Кајак Кану Велосипед
Свеж

AUXPACBO Надграден Крст Бар Одговара за Chevrolet Chevy Тахо 2021 2022 Покривот Рек Crossbars Скок Багаж Товар

DEN 1147.20

Достапно е за нарачката

FITMENT : Покрив Crossbars Компатибилен со Chevy Chevrolet Тахо 2021 2022. ПРЕМИУМ АЛУМИНИУМ : Крос-барови изработени од високо квалитетен алуминиум, мала тежина и издржливи.Црна моќ-обложена површина, вода-доказ и анти-корозија.ВИСОК КАПАЦИТЕТ : Багаж решетката е макс капацитет да стигне до 165 LBS(75 KG),кои ќе не виткајте или да искриват на структурните интегритетот на покривот полици.На crossbar ќе го направат вашето патување повеќе погодно.Помалку БУЧАВА : Скок товар рек користи аеродинамичен насочат дизајн нуди минимална отпорност на воздухот, ефикасно намалување на ветер отпор и бучава.МУЛТИ-ФУНКЦИОНАЛЕН ДИЗАЈН : На crossbar ќе го направат вашето патување повеќе погодно.Тоа ќе ви помогне да го носат кајаци, канута, багаж, snowboards, скии, велосипеди, риболов столбови и повеќе.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.