BRIGHTLINES Покривот Полици Крстот Барови Замена за -2020 Kia Sorento W/O Покрив)
Свеж

BRIGHTLINES Покривот Полици Крстот Барови Замена за -2020 Kia Sorento W/O Покрив)

DEN 2879.76

Достапно е за нарачката

Крстот столбовите се изработени од високо квалитетен алуминиум изградени.Мала тежина и издржливи.Капацитет 165lbs кога товарот е рамномерно распоредени.Аеро-динамика во форма, за да се минимизира правец на бучава.инсталиран директно до покрив пред-сет pin дупки.Инсталиран во минути.Пакетот доаѓа со еден пар на crossbars, четири монтажа кули и настава.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.