MOSTPLUS Покривот Рек Крстот Бар Железнички Компатибилен за Хонда Пилот 2009-2015 Товар Полици Скок Багаж Кајак Кану Превозникот Багажник
Свеж

MOSTPLUS Покривот Рек Крстот Бар Железнички Компатибилен за Хонда Пилот 2009-2015 Товар Полици Скок Багаж Кајак

DEN 1228.80

Достапно е за нарачката

Компатибилен за 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 година Хонда Пилот Одговара Модели со Постојните Покрив Страна Шини.Тешки-должност стегање Дизајн обезбедува дека тоа е безбедно да се поставуваат на постојните страна шини.Висока јачина морски-одделение алуминиум легура поддршка на багаж, скала или товар е тежина до 150 кг.Лесно да се соберат & отстрани во минути.Сите хардвер се вклучени, без дупчење/сечење е потребно.Ве молиме проверете fitment пред да купите.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.