BougeRV Автомобил Покривот Рек Крстот Барови за 2014-2022 Субару Шумите, Алуминиум Крстот Лента за Скок Товар на Превозникот Багаж Кајак Кану Велосипед, Аикидо
Свеж

BougeRV Автомобил Покривот Рек Крстот Барови за 2014-2022 Субару Шумите, Алуминиум Крстот Лента за Скок Товар

DEN 2399.76

Достапно е за нарачката

【Ви донесе Безбедност и Издржливост】Bouge RV покривот рек крстот барови изработени од високо квалитетен алуминиум, база нозе се изработени од високо квалитетни пластични.Алуминиум е во просек за 30% полесен од челик.Нашите покривот рек crossbars можат да го издржат поголем стрес отколку најдобар на сите челик покривот решетката на 1/3 помала тежина. 【Лесно Да се Соберат Во Минути】пред crossbar се подолги од задните да се приспособат на возило големина.Зголемената рек се инсталира и да се обезбеди само со шрафцигер, лесно се придава на покривот месеци без дупчење.Ве молиме прочитајте инсталација упатство пред да ја инсталирате. 【Дополнување на Субару Шумите】Bouge RV багаж рек crossbars се со цел да се вклопи 2014/2015/2016/2017/2018/2019/2020/2021/2022 Субару Шумите (со една фабрика покрена страна шини).Вие ќе започнете со гледањето кои покривот полици се вклопи вашето возило. 【Се зголеми Вашиот Автомобил Капацитет】Bouge RV автомобил покривот решетката е оценет да носат 68 кг /150 кг.Идеален за превоз на предмети кои нема да се вклопат во вашето возило како што се : покрив кеси, покривот кутии, велосипед превозници, чантата, кајаци, кану, спортски стока, скали, багаж и многу повеќе ќе се сакате. 【Не-кавга со 12 месеци Гаранција】 Bouge RV покривот рек crossbars доаѓаат со 12 месеци гаранција.Ако имате било какви загриженост или прашања, не двоумете се да контактирате со нас.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.