Rycom Покривот Рек Крстот Бар Железнички Компатибилен со Jeep Cherokee 2014-2022 Страна Шини Locka,Алуминиум Сметководствена Кајаци, Canoes, Luggageble Багаж Превозникот
Свеж

Rycom Покривот Рек Крстот Бар Железнички Компатибилен со Jeep Cherokee 2014-2022 Страна Шини Locka,Алуминиум

DEN 2040.00

Достапно е за нарачката

Материјал : Барови изработени од високо квалитетен алуминиум, база нозе се изработени од високо квалитетни пластични.Fitment : Багаж Crossbar покривот рек компатибилен со 2014-2020 Jeep Cherokee (Височина/Ширина/Ограничена/Север/Оверленд/Sport/Trailhawk).НЕ ОДГОВАРА на Jeep Grand Cherokee.Мултифункционален Use - Идеално помага да превоз на багаж, скали, карго, риболов столбови, кампување опрема, кајаци и canoes, snowboards и скии.Пред crossbars е малку подолги од Задните еден со цел да се приспособат на возило големина.Добар Капацитет : Макс. капацитет на носивост е 165lbs, анти-кражба заклучување е монтиран од страна шини.Добри Услуги на Клиентите - Нашите производи имаат една година гаранција.Како додека тие не се намерно оштетени, тие може да се замени со контактирање со клиентите.Ние ќе ви одговори што е можно поскоро.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.