Autoxrun Покривот Рек Крстот Барови Замена за 2014 2015 2017 2018 Toyota RAV4 Lockable Анти-Кражба Товар на Превозникот Скок Багаж Crossbars
Свеж

Autoxrun Покривот Рек Крстот Барови Замена за 2014 2015 2017 2018 Toyota RAV4 Lockable Анти-Кражба Товар

DEN 2352.00

Достапно е за нарачката

Крстот барови компатибилен со 2014 2015 2016 2017 2018 RAV4. Низок профил и рационализација дизајн го прави покривот рек ефективни во намалување на ветер отпор и бучава.Тоа е безбедно за време на возењето.Оваа издржлива, рѓа-отпорни алуминиум crossbars систем има карактеристики на сила, цврстина и мала тежина, и лесно може да го издржи различни фактори.Багаж превозникот барови голема мера може да го зголеми целокупното возило, простор за складирање и подобрување на целокупната визуелна жалба.Тоа е идеален избор за превоз на предмети кои не се погодни за вашето возило, како што се покривот, кеси, карго кутии, велосипеди, чантата, кајаци, canoes, скали, риболов столбови, багаж, snowboards и други скок додатоци.Нема промена, ниту сечење, ниту за дупчење што се бара.Кога ќе ја прими стоката, ако се водат за исчезнати, додатоци, ве молиме проверете ја последната слика и контактирајте со нас да ја додатоци!.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.