MOSTPLUS Покривот Рек Крстот Бар Железнички Компатибилен со 2019 2020 2021 Toyota RAV4 Товар Полици Скок Багаж Кајак Кану Превозникот Багажник
Свеж

MOSTPLUS Покривот Рек Крстот Бар Железнички Компатибилен со 2019 2020 2021 Toyota RAV4 Товар Полици Скок Багаж

DEN 2159.76

Достапно е за нарачката

Компатибилен со 2019 2020 2021 Toyota RAV4 со ОЕМ Страна Железница.Тешки-должност стегање Дизајн обезбедува дека тоа е безбедно да се поставуваат на постојните страна шини.Висока јачина морски-одделение алуминиум легура поддршка на багаж, скала или товар е тежина до 150 кг.Лесно да се соберат & отстрани во минути.Сите хардвер се вклучени, без дупчење/сечење е потребно.Ве молиме проверете fitment пред да купите.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.