Tata.Meila Покривот Рек Крстот Барови за Jeep Grand Cherokee 2011-2021 Алуминиум CrossBars Замена за Скок Товар на Превозникот Торба Багаж Кајак Кану Велосипед, Аикидо Skiboard
Свеж

Tata.Meila Покривот Рек Крстот Барови за Jeep Grand Cherokee 2011-2021 Алуминиум CrossBars Замена за Скок Товар

DEN 3719.76

Достапно е за нарачката

Fitment : За 2011 - 2021 Jeep Grand Cherokee со хром/црна линискиот страна шини (Одговара За Ограничен, За Оверленд,За Upland,За Trailhawk,За Самитот модели).Капацитетот е оценет да носат 150 кг.Прав обложени површина, отпорен на корозија и отпорни на абење.Лесно Да се Соберат : Лесно се придава на страна шини без дупчење.Покривот рек доаѓа со анти-кражба ,секоја лента се вклучени заклучување 1 x Завртка Фитинзи за Полнење; 1 x Инсталација Настава.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.