AUXMART Универзална Покривот Рек Crossbars Ширина, Помалку Од 48 Прилагодливи за Повеќето Возило Вагон Кола Без Кров Страна Железница (Пакување од 2) 150LBS /68KG Капацитет
Свеж

AUXMART Универзална Покривот Рек Crossbars Ширина, Помалку Од 48 Прилагодливи за Повеќето Возило Вагон Кола

DEN 1504.80

Достапно е за нарачката

【FITMENT】 Универзални одговара на повеќето возила без никаков вид на страна шини, важат за сите возила со автомобил покривот ширина помала од 1220mm(48").Крстот барови обезбеди добра основа за инсталација на велосипед превозници, карго кутии и други скок додатоци. 【БЕЗБЕДНОСТ】 3 Пар поместена клипови заштити вашето возило од оштетување и гребнатини.Кука на автомобил прозорец рамки,со skidproof гума за на рака. 【ВИСОК КВАЛИТЕТ】 Направени од премија на алуминиум, мала тежина и издржливи.Капацитет 150lbs кога товарот е рамномерно распоредени.Обезбеди доволно простор за вашата продавница. 【ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА】 без дупчење/сечење е потребно, без несакани шини е потребно.Дојде со потребната инсталација tools, и лесно да се соберат и расклопување во неколку минути. 【ПАКЕТ】 Целосен Сет на Покривот Рек Систем е : еден пар на крстот барови, четири монтажа кули, три пар на монтажа голема заграда и инструкции.Ве молиме проверете го вашиот автомобил покривот за да бидете сигурни дека тие крос барови се вклопи вашето возило пред да ја купите.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.