Autoxrun Покривот Рек Крстот Барови Замена за 2019 2020 2021 Toyota Rav4 ЛЕ XLE XSE Ограничен Хибрид Алуминиум Товар Багаж Багаж, Превозникот
Свеж

Autoxrun Покривот Рек Крстот Барови Замена за 2019 2020 2021 Toyota Rav4 ЛЕ XLE XSE Ограничен Хибрид Алуминиум

DEN 326.40

Достапно е за нарачката

Алуминиум Покривот Рек Крстот Барови замена за 2019 2020 2021 Toyota Rav4 ЛЕ XLE XSE Ограничен Хибрид.(Не Одговара за Авантура/TRD Off-Road).Аеродинамичен дизајн се применува на покривот рек crossbars, со насочат дизајн, ефикасно намалување на ветер отпор и бучава.Crossbars изработени од високо квалитетен алуминиум.Тоа е во просек за 30% полесен од челик и доволно силен.Црна мат прав обложени алуминиум тело нуди нон-корозија за целиот животен пат.Лесно придава на покривот месеци без дупчење, нема потреба да се дупчење/измена на вашиот автомобил, кров, лесно да се соберат и расклопување во неколку минути.Покривот решетката е идеален избор за превоз на предмети кои не се погодни за вашето возило, како што се покривот, кеси, карго кутии, велосипеди, чантата, кајаци, canoes, скали, риболов столбови, багаж, snowboards и други скок додатоци.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.