Tata.Meila 2 Парчиња Покривот Рек Крстот Барови за Хонда Пилот 2017 2018 2019 2020 2021 2022 Врвот Покривот Шини Багаж Превозникот Црни Алуминиумски
Свеж

Tata.Meila 2 Парчиња Покривот Рек Крстот Барови за Хонда Пилот 2017 2018 2019 2020 2021 2022 Врвот Покривот

DEN 1077.60

Достапно е за нарачката

Материјал : Алуминиум.Лесен За Инсталација : Директни Топ-Во.Без Модификации Се Потребни.Капацитет : 165lbs Max Вчита кога распределен.Fitment : За Хонда Пилот 2016 2017 2018 2019 2020 2021 2022. Пакет се Вклучени : 2 x Крстот барови; 1 x Завртка Фитинзи за Полнење; 1 x Инсталација Настава.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.