BougeRV Автомобил Покривот Рек Крстот Барови за 2011-2021 Jeep Grand Cherokee со Страна Шини, Алуминиум Крстот Бар Замена за Скок Товар на Превозникот Торба Багаж Кајак Кану Велоси?
Свеж

BougeRV Автомобил Покривот Рек Крстот Барови за 2011-2021 Jeep Grand Cherokee со Страна Шини, Алуминиум Крстот

DEN 407.76

Достапно е за нарачката

【Ви донесе Безбедност и Издржливост】Bouge RV покривот рек крстот барови изработени од високо квалитетен алуминиум, база нозе се изработени од високо квалитетни пластични.Алуминиум е во просек за 30% полесен од челик.Нашите покривот рек crossbars можат да го издржат поголем стрес отколку најдобар на сите челик покривот решетката на 1/3 помала тежина. 【Се зголеми Вашиот Автомобил Капацитет】Bouge RV автомобил покривот решетката е оценет да носат 68 килограми /150 кг.Идеален за превоз на предмети кои нема да се вклопат во вашето возило како што се : покрив кеси, покривот кутии, велосипед превозници, чантата, кајаци, кану, спортски стока, скали, багаж и многу повеќе ќе се сакате. 【Дополнување на Jeep Grand Cherokee】Bouge RV багаж рек crossbars одговара за 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019 2020 2021 Jeep Grand Cherokee со Хром/Линискиот Страна Шини (Вклопува Ограничен, Оверленд, Upland, Trailhawk, на Самитот, Северна Издание, Висока надморска Височина модели.НЕ за Jeep Grand Cherokee L и SRT и Височина и Trackhawk модели или било која друга Jeep Cherokee модели). 【Лесно Да се Соберат Во Минути】На монтажа рек се инсталира и да се обезбеди само со шрафцигер, лесно се придава на покривот месеци без дупчење.Етикетирани од напред и од назад, па не сомневајќи за кој каде оди.Пред crossbar се подолги од задните да се приспособат на возило големина.Ве молиме прочитајте инсталација упатство пред да ја инсталирате. 【Не-кавга со 12 месеци Гаранција】 Bouge RV покривот рек crossbars доаѓаат со 12 месеци гаранција.Ако имате било какви загриженост или прашања, не двоумете се да контактирате со нас.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.