Модерен Минималистички G4 Подот светилка,6 Глава Магија Грав Подот светилка,Дневна Соба-Спална соба-Студија Осветлување Област на 10 m2.-20㎡
Свеж

Модерен Минималистички G4 Подот светилка,6 Глава Магија Грав Подот светилка,Дневна Соба-Спална соба-Студија

DEN 2039.76

Достапно е за нарачката

Елегантен И Стилски дизајн.,Овој Кат Светилка Карактеристики На Високо-квалитетни Абажур И Најдобар Workman.својата Јасна Текстура И Висока Светлина трансмисија.,Класичен Изглед Дава Соба Елегантна Атмосфера.И да се Обезбеди Релаксирана атмосфера.Кат Светилки Се Ефективно Осветлување решение.,Има Една Стабилна база.,Зема Најмалку простор.,Долг Живот И заштедата на Енергија.,Стабилноста,Не Е Лесно Да Се Депонија.Со Својот Висок квалитет изглед.,Можете Лесно Да се Интегрираат Себе Во Било животната средина.,Идеален За Употреба Во спални соби.,Дневна Соба,Внатрешни работи Дома декорација Осветлување.Ние Сме Горди Да се Поддржи 100% На Сите Наши Производи,Ако Поради некоја Причина Не Сте Задоволни Со купување.,Ве молиме Контактирајте со нас.За Да Им Се Овозможи На Купувачите Со Производите И Услугите.ние Ќе се потрудиме,Направи Секој Детал Совршен.вредноста И Квалитетот Одат рака под Рака,Така Што Нашите Внатрешни И Надворешни Грижи Се Зголемува Од ден на Ден,И Е Посветена На Обезбедување во согласност со Висока Quality Lighting Effects The Светилка Има Сјајна Модерен Изглед.Светлината Се Рефлектира Сенка Добро,Нека Вашиот Простор Сјај Убаво.на Светилки Ќе Ви Донесе Ретро,Модерен,Едноставен,Класичен И Традиционален Индустриски Чувствуваат.нашата Карактеристики : Безбедност : Светилки Се Ул Сертифицирани Производи.Направени Од Високо-Квалитетен Хардвер.Моќност : 18 W(Содржи)-48 W(Содржи)Стил : Nordiclight Код Тип : G4 Број На Светилка Глави : 6pcdoes Светилка Имаат Светлосен Извор : Без Светлина Source Material : Железо,Мермер,Стакло.Извор на светлина Тип : Led Bulbarea На Изложеност : 10㎡-20㎡соодветен Простор : Дневна Соба и трпезарија Студија Спални Бања Други/Otherattentionplease Инсталирате Од Лиценциран Електричар.пред Инсталацијата,Бидете Сигурни дека Моќта Е Исклучено.со Цел Да се Продолжи работниот Век,се Користи Во Сува Околина.целосна Собранието е Потребно Време И Напор.Тоа Ќе Биде Достоен за Тоа Кога Тоа е Направено,Ќе Биде Многу Среќен!ако Имате Проблем,ве Молиме ги Споделите со Нас.Ви благодарам Многу.пакет Содржани : Подот Светилка x1.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.