Beauticom 5G/5ML Пластовидно Круг Транспарентна Пластика Тегли за Билки, Зачини, Чај Лисја, Готвење Масла (600 Колони (3600 Парчиња))
Свеж

Beauticom 5G/5ML Пластовидно Круг Транспарентна Пластика Тегли за Билки, Зачини, Чај Лисја, Готвење Масла (600

DEN 7703.76

Достапно е за нарачката

Боја : Јасно 6 Парчиња + 1 Капак на Колона Магацинот.Количина : 6 Колони (36 Парчиња/6 Капаци).Димензии (Колона 1/6 Парчиња) : 1.2 Инчи x 3.1 Инчи.Висок Квалитет Акрилик Отпорни на Кршење и Warping, BPA Free.Користите за да ги зачувувате широк спектар на објекти од храна за да се козметика за уметност резерви и хардвер.Можностите се бескрајни!.Висок Квалитет 5 G/5 ML Пластовидно Сад Тегли Обновливи Акрилик Тегли за Чување на Креми, Лосиони, Make Up, Козметика, Lip Balm, Усна Сјај, Струже, Salves, Ноктите Додатоци, Шарм, Монистра, Мали Накит и Повеќе Може да Се Користи За Мешање или Земање на мостри Убавина или Здравјето на Производи Одлична за Професионални или Лични Употреба Лесен и Компактен за Лесно Патување Употреба.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.