KEE-ПЕЧАТ УЛТРА за Еднократна употреба Тесто Кеси, Цевки Торба со Не се Лизга Надворешната Површина, Мазна Проток Внатрешни работи, Лесно Солза Перфорација, Погодно ?
Свеж

KEE-ПЕЧАТ УЛТРА за Еднократна употреба Тесто Кеси, Цевки Торба со Не се Лизга Надворешната Површина, Мазна Проток

DEN 527.76

Достапно е за нарачката

Hygenic Цевки Торба - Добиете чувство на платно торба во хигиенски расположливиот слаткарска кеса.На Kee-Печат колачи кеси функција против пролизгување надворешната површина и мазна проток на внатрешната површина контролира за ракување и во согласност цевки.Еден Цевки Торба за Топла и Ладна - го Користите овој пригоден за еднократна употреба слаткарска кеса за двете топла и ладна цевки и пополнување.Withstands температура од -22° до +230° F. Лесен за Употреба Мрзнување Вреќи - не Постои страната цвест и секој се тркалаат на кеси функција лесен-за-солза перфорација за брз и лесен за употреба.Удобен Фармацевт Кутија - Имаат мрежести вреќи во вашите раце со кутија на Kee-Печат за еднократна употреба тесто кеси кои доаѓаат во рака фармацевт кутија.Јасно Тесто Торби - Ќе се знае точно колку мрзнување сте со користење на овие јасни мрежести вреќи.Секогаш има право износ на мрзнување за работа!.Добиете чувство на платно торба во хигиенски, за еднократна употреба цевки торба.На Задржи печат ултра слаткарска кеса карактеристики на анти-лизга надворешниот слој, кој го создава најдобриот зафат на било расположливиот торба.Направени од високо-одделение полиетиленски смола мешавина. 72 кеси по пакет.Добиете чувство на платно торба во хигиенски, за еднократна употреба цевки торба.На Kee-печат ултра слаткарска кеса карактеристики на анти-лизга надворешниот слој, кој го создава најдобриот зафат на било расположливиот торба.Топло или ладно, овие кеси се совршени за секој облик на цевки или пополнување.Двојно запечатени шевовите прават торби лесен-за-користење.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.