Небото Мирис Хигиена Кеси, Дискретна Отстранување на Отпадот за Возрасни Кратко и Женски Производи (во САД), Благи Бебе во Прав Мирис - Large, 35 Кеси
Свеж

Небото Мирис Хигиена Кеси, Дискретна Отстранување на Отпадот за Возрасни Кратко и Женски Производи (во САД),

DEN 422.16

Достапно е за нарачката

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.ТЕЧЕЊЕ-ДОКАЗ И БЕЗ КИНЕЊЕ со нашите торба е 1.5 мили дебелина, за разлика од другите брендови.МИРИС-ДОКАЗ пластични кеси кои им се помогне со отстранување на санитарни влошки/салфети и возрасни кратко.ПОГОЛЕМ ВОЛУМЕН, gusseted страни мирис за блокирање кеси, останете слободни од валкана пелени.УДОБЕН ИЗДАВАЊЕ една сина отстранување на отпадот торба во време, за женски компактен мали миризливи располагање кеси, и голем за екстра простор.Назад во 2003, дознавме за нашите мајки тешкотии во дискретно фрлање на нејзиниот инконтиненција производи.Ние ќе се открие некоја мирис секој пат кога ќе дојде во нејзината куќа, но не сосема може да се стави прст на тоа.Потоа, ние видов неа се обидува да дискретно работи еден од нејзините влошки во зачувана самопослуга торба, мислејќи дека таа ќе покрие до смрдеата.Ние се стави нашите глави заедно и започна со создавање на Небото Мирис кеси.Сум бил совршен тест лице и мајка беше толку горда да биде дел од создавање на Небото Мирис.За жал, ние загубивме мајка назад во 2015 година, но никогаш нема да заборавам како горди таа беше, приказна која е дел од секоја Небото Мирис хигиена торба некогаш направени.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.