Мило Ѓубре & Храна Складирање Средни Брз-Вратоврска Ѓубре Кеси - OdorShield 8 Литри Бело Ѓубре Торба, се Здобијат со Оригинални со Febreze Свежина, 26ct, Пакет од 6 (Пакет Може да
Свеж

Мило Ѓубре & Храна Складирање Средни Брз-Вратоврска Ѓубре Кеси - OdorShield 8 Литри Бело Ѓубре Торба, се Здобијат

DEN 845.28

Достапно е за нарачката

8 ЛИТРИ ПЛАСТИЧНИ КЕСИ ЃУБРЕ : се Справи со секојдневните домаќинство и секојдневните барања со Мило е средни 8 литри ѓубре торба.Се НЕУТРАЛИЗИРА МИРИС : Odor Shield технологија работи за да се фатат и за заклучување на мирис со неутрализирање на енергија се елиминира мириса во кујната и околу куќата со Odor Shield ѓубре кеси голема пелена за бебето и мачка кошница за отпадоци.ЃУБРЕ МОЖЕ да ЛАГЕР : Среќен 8 литри ѓубре може да облоги се идеален за средни ѓубре лименки, генерален домаќинство потреби и се само правото големина за автомобили и on-the-go патување.БРЗ-ВРАТОВРСКА ЃУБРЕ ТОРБА : Кој четири брзо се врзуваат клапи, лесно се обезбеди, затегнете и носат медиум ѓубре торба со силни и издржливи брзо се врзуваат затворање.ЧИСТЕЊЕ прават ЛЕСНО : Самоуверено се чисти со Мило е пластични кеси ѓубре изградени со подебели пластика во долниот дел за да се обезбеди течење заштита.Мило Odor Shield Брзо се Врзуваат медиум кеси со ѓубре се добие оригиналниот Мирис, даваат сила плус мирис контрола, за да се задржи вашиот дом мирис на свежа и чиста.Овие средни кеси за отпадоци се направени со Odor Shield технологија и Febreze свежина со добие оригиналниот Мирис за да се обезбеди континуиран мирис неутрализација околу куќата, врз основа на време застаруваат за техничка евалуација.Брзо се Врзуваат силна и сигурен изградена-во клапи обезбеди лесно затворање, без потреба за неповолно пресврт врски што може да биде неоправдан.На клапи, исто така, им помогне го задржи торба безбедно затвори за да се избегне неуредна ѓубре катастрофи како што се транспортот тоа.Овие 8 литри големина ѓубре кеси се вклопуваат средни ѓубре лименки и се одлични за употреба во текот на зафатен домови, и сезонски чистење околу пролет чистење и назад на училиште.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.