Kirkland Потпис Drawstring Ѓубре Кеси - 33 Литри - Големина Xl - (90 count)
Свеж

Kirkland Потпис Drawstring Ѓубре Кеси - 33 Литри - Големина Xl - (90 count)

DEN 863.76

Достапно е за нарачката

100% Пластика.Увезени. 33 литри црвено drawstring големи кеси ѓубре. 90 брои, 1. 2mil, 33" x 39", еден по еден издавање.Сега текстура, посилни торба со солза-стоп технологија.Kirkland Потпис Drawstring Ѓубре Кеси - 33 Литри - Големина Xl - (90 count), Црна.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.