4 Литри Ѓубре Торба, Мали Кеси Ѓубре, 15 Литар Темно Сива Кеси За Отпадоци, 100 Count
Свеж

4 Литри Ѓубре Торба, Мали Кеси Ѓубре, 15 Литар Темно Сива Кеси За Отпадоци, 100 Count

DEN 2366.40

Достапно е за нарачката

????【Широко се Користи】Нашите надгради 4 литри ѓубре кеси се одлично за мали ѓубре лименки во тоалет, канцеларија, дневна соба, спална соба и кујната. ????【Трајни и Екстра Јаки】Високо квалитетни материјали со најновите технологии кои го прават овој кеси подобро во солза-отпорни, течење-доказ, како и високо-товарот. ????【Лесен за Употреба】На breakpoint дизајн го прави лесно да се одвојат и да се избегне проблеми на кинење. ????【Еко-Пријателски】Ова ѓубре кесички се направени од чисто HDPE материјал, scentless и еколошки. ????【100% Задоволство Услуга】Сите наши производи се со 100% -задоволство - ориентиран услуги на клиентите.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања, ние ќе се вратам на вас во рок од 24 часа.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.