8 Литри Drawstring Ѓубре Кеси -0.79 Мили Ултра Силен Медиум Ѓубре Може Да Облоги, Unscented Повеќенаменски Бел Кеси За Отпадоци, 60 Count
Свеж

8 Литри Drawstring Ѓубре Кеси -0.79 Мили Ултра Силен Медиум Ѓубре Може Да Облоги, Unscented Повеќенаменски Бел

DEN 335.76

Достапно е за нарачката

Удобен Drawstring Рачки - Бела 8 литри ѓубре торба со класичен сина drawstring затворање за лесно врзување и носење. 8 Литри Ѓубре Торби : Една-на-на-време за издавање пакување ,нема повеќе солза прашање.Нашата кујна ѓубре кеси се со цел да се вклопи средни ѓубре лименки совршено-не зачестеноста, overhang или лизгање.Разноврсна Медиум Ѓубре Вреќи -Не само ѓубре торба за канцеларија, дневна соба, спална соба, бања соба или гаража, ова може да лагер исто така да зачувате ќебиња, облека, играчки и организирате вашите празник украси.Силна&Трајни Кеси за Отпадоци -Дебелина до 0.79 Мили кои се доволно силни за да се справи со дневна, кујна и апарати за домаќинство барања.Тие се тестирани за да издржат максимална тежина од 25 lb,кои се доволно силни за секојдневниот живот.Не без Мирис Ѓубре Кеси - Нашите 8 литри кеси за отпадоци се направени на нови ЈП материјал, без какви било непријатен мирис, тоа е безопасни за човечкото тело.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.