Tebery 8 Литри Јасно Медиум Кеси за Отпадоци Пластични Кеси Ѓубре Wastebasket Бин Облоги за Бања Спалната соба Канцеларија корпата за Ѓубре, Брои 300/6 Ролни
Свеж

Tebery 8 Литри Јасно Медиум Кеси за Отпадоци Пластични Кеси Ѓубре Wastebasket Бин Облоги за Бања Спалната соба

DEN 623.76

Достапно е за нарачката

Направен од висок квалитет на ЈП материјал, кој може да се направи нашите бин облоги не breakable, течење-доказ и екстра издржливи.Секој мерки 21 инчи * 25.2 инчи, 0.6 мили дебели. 300 точки, 6 ролни(50 брои/ roll), не-мирис.Одговара мали димензии ѓубре кутии, круг ѓубре кантите со дијаметар ≤ 14", висина ≤ 21.2", правоаголни wastebaskets со најдолгата страна ≤ 10" и висина ≤ 21.2".Се применува за бебе пелена отпад, кујна, канцеларија, спална соба, бања, дневна соба.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.