Reli. 6-10 Галон Ѓубре Кеси, Црна и бела (1000 Брои, Рефус) Црна 10 Литри Кеси за Отпадоци со 6 Гал, 7 Литри, 8 Литри Капацитет - Црна Ѓубре Облоги 10 Литри во Рефус
Свеж

Reli. 6-10 Галон Ѓубре Кеси, Црна и бела (1000 Брои, Рефус) Црна 10 Литри Кеси за Отпадоци со 6 Гал, 7 Литри,

DEN 959.76

Достапно е за нарачката

Премиум Квалитет, трговија на Големо Количество & Цена : 1000 Кеси (6-10 Галон) за долготрајна вредност.Дебела (8 microns) и Добро Големина (24" x 24") : Тешко.Совршен за 6, 7, 8, 9, 10 литри мали лименки.Прилагодено-Дизајн : Солза-отпорни, течење-доказ, перфорирани, контејнерот пријателски.Одговара на мали лименки.Доживотна Гаранција, 100% Задоволство : Ние се гордееме во нашите кеси' големите сили и погодност.Се потпираат на Reli. : Наменска за вашата канцеларија, куќа, кујна, купатило, тревник, автомобил, или за комерцијални потреби.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.