2.6 Галон Мали Кеси Ѓубре, 135 Смета Бин Облоги Кеси се вклопуваат 10 Литар корпата за Ѓубре, Кеси за Отпадоци за Домашна Канцеларија Спална соба
Свеж

2.6 Галон Мали Кеси Ѓубре, 135 Смета Бин Облоги Кеси се вклопуваат 10 Литар корпата за Ѓубре, Кеси за Отпадоци

DEN 417.36

Достапно е за нарачката

【2.6 ГАЛОН МАЛИ КЕСИ ЃУБРЕ】 17.5 инчи * 19 инчи, До 10 литри, одговара за 2.6 галон мали ѓубре лименки.Мала, но дебели доволно за чување на дневен отпад, но и избегнување на остри продукти. 【СИЛНА И ТЕЧЕЊЕ ДОКАЗ】 Овие 2.6 галон Мали Кеси Ѓубре на Дното Octagonal Дизајн остави без простор за да излегуваат во јавноста, постојана температура запечатување на процесот за заклучување на различни протекување. 【ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА】 Овие мали кеси ѓубре точките на прекин се јасни, лесно да се солза за разлика од ролна, не ќе солза скрши; Нека не се ослободи од дека проблемот со торба не е отворена. 【ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ & ПОГОДНО】 Овие 2.6 галон ѓубре кеси лагер е разумно и може да се користи за статистика, кујна, тоалет, бања, Но исто така и за надворешна употреба, автомобил отпад, итн. 【ВРЕДНОСТ ПАКУВАЊЕ】 Овие мали кеси ѓубре секој пакет вклучуваат 3 ролни, секој се тркалаат има 45 кеси.Добивање 135 точки мали кеси за отпадоци во исто време, ви обезбедува долгорочна услуга.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.