Plasticplace 5 Литри Ѓубре Кеси │ 0.9 Мили │ Бела Drawstring Ѓубре Облоги за Кофа │ 19 X 25 (100 Count)
Свеж

Plasticplace 5 Литри Ѓубре Кеси │ 0.9 Мили │ Бела Drawstring Ѓубре Облоги за Кофа │ 19 X 25 (100 Count)

DEN 407.76

Достапно е за нарачката

0.9 мили дебели Силна за сите Станбени домаќинство ѓубре и комерцијален отпад. 5 литри - drawstring бело ѓубре може да облоги.Големина - 19"w x 25"h.Рамен печат.Кеси дојде на coreless Ролни (100 Count).За кофа - совршено се вклопуваат за кофа сад.Индустриска сила - Направени од ниска густина Смоли (подебел материјал).

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.