Plasticplace 12-16 Галон X-Високи Drawstring кеси, кеси 50
Свеж

Plasticplace 12-16 Галон X-Високи Drawstring кеси, кеси 50

DEN 252.00

Достапно е за нарачката

КОРИСТИ - Одлично за средината на големината на ѓубре лименки во кујна, канцеларија, дневна соба, спална и бања. (Овие кеси ѓубре се совршено се вклопуваат за Simplehuman Код Стр).ЕКСТРА ВИСОКИ DRAWSTRING КЕСИ - 50 unscented кеси вклучени во ролни. 12-16 ГАЛОН ЃУБРЕ ТОРБА - Бела 24"W x 31"H - 1.2 Мили Дебели.НЕМА СОЛЗИ, ПРОТЕКУВАЊЕ - Ѓубре торба лагер е издржлив и со цел да се одржи тешки ѓубре со апсолутно без солзи или протекување.КВАЛИТЕТОТ на СИГНАЛОТ - Направени од ниска густина смоли (подебел материјал).

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.