Haulmark Индустриски 55-Галон Комерцијални Ѓубре Торби | 35X55 50 - Count Голема Црна Отворено Ѓубре Може да Облоги | Тешки, Водоотпорен | Janitorial, Тревник, Изведувачи | произведен?
Свеж

Haulmark Индустриски 55-Галон Комерцијални Ѓубре Торби | 35X55 50 - Count Голема Црна Отворено Ѓубре Може да

DEN 431.76

Достапно е за нарачката

НАДГРАДЕНА КОМЕРЦИЈАЛНИ ЃУБРЕ ТОРБА Нашите Повеќенаменски Ѓубре Лагер се Справува со Сите Ваши Затворен & Отворено Отпад-Собирање & Ѓубре-Влечни Задачи, Одржување на Храна Парчиња, Рециклирање, Картон, Лисја, Трева Исечоци и Други Објекти & Остатоци Високи, крупните Одговара на Повеќето Комерцијални Одделение Кујна Ѓубре кутиите на двата краја.STINKIN' СТРАШНИ ТОРБА ПЕРФОРМАНСИ!Собирање, Чување & Транспорт на Сите Видови на Цврст & Течни Отпадоци, Без да се Грижиш За Расцепен, Сечкање или Одлевање Нашиот Здрав Кеси се Изградени Тешко со Ултра-Дебели, Тешки-Должност, Leakproof & Пункција-Отпорна Пластика за да ја Издржат Тешката Тежина & најголемиот Дел, исто Така, Флексибилен, Лесен и Лесно да се Носат.ОСТАНУВА ЗАТВОРЕН ЗА ДОЛГИ ДЕСТИНАЦИИ Уживаат Додаде Безбедност и Удобност, како Торба Височина Овозможува Сит Виткање Над Може да се Запре од Паѓање во Внатрешноста Еднаш Ѓубре е Полна, Пресврт Врвот на Торба Во Тесна Јазол да Содржат Содржината & Спречи Мириса Избега 100% Рециклираат и Обновливи Кеси.САМО ДОБРО ЗА ЃУБРЕ?ЃУБРЕ!Овие Премиум Мулти-Користете Ѓубре Вреќи Оди многу Подалеку од Wastebasket, Служејќи Широк Спектар на Домаќинството Користи Затемнување Дизајн и Вграден се Водат се Совршени за Зачувување на Облека, Книги & Ќебиња за Складирање, Заштита на Растенија во Текот на Зимата, се Движат & Многу Повеќе.ЗАДОВОЛЕН ДА БИДЕ ВАШИОТ ПАРТНЕР, ВО ВАЛКАНО Продавница Haulmark Индустриски Продавница за Кеси за Отпадоци во Секој Големина, Стил, Боја & Количина за Различни Апликации, Вклучувајќи ги и Резиденцијални, Комерцијални, Индустриски, Научни, Мал Бизнис, Гаража, Foodservice, Пејсаж, Изведувачи, Училишта, Авто, домашни Миленици & Чистење.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.