Ultrasac Изведувачот Кеси 42 Литри (20 Парчиња/w Размавта Врски), 2.9' x 3.95' - 3 МИЛИ Дебели Голема Црна Тешки Индустриски Ѓубре Trashbags за Професионални Изградба и Комерцијална ?
Свеж

Ultrasac Изведувачот Кеси 42 Литри (20 Парчиња/w Размавта Врски), 2.9' x 3.95' - 3 МИЛИ Дебели Голема Црна Тешки

DEN 335.76

Достапно е за нарачката

Фрустрација Слободно - Нашите Ultrasac индустриски 42 литри ѓубре кеси се толку тешки, како што се добива. 3 Мили дебели мерач значи вашиот проект ќе остане пункција, солза, и фрустрација слободни.Одвојте Пари - Ultrasac премиум изведувачот кеси се тешки за остатоци; не на вашиот паричник.Ние ги обезбедува истите вредност на големите брендови го направите на половина цена.Со гордост се Направени во САД - Сите Ultrasac производи се внимателно и со гордост се направени во сад на Америка.Никогаш не трошиме Вреќа - Вреќи се уредно спакувани и ги растера едно по едно време, па не торба некогаш оди потроши.Спаси Нашата изведувачот кеси за отпадоци се направени од најмалку 90% проценти рециклиран материјал.Се чувствуваат добро да се знае што се намалување на депонија за отпад без да се жртвува за квалитет.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.