Кислород Сензор за Hyundai Tucson Kia Forte 2010-2013 Оптима Рондо Sportage Forte Koup
Свеж

Кислород Сензор за Hyundai Tucson Kia Forte 2010-2013 Оптима Рондо Sportage Forte Koup

DEN 623.52

Достапно е за нарачката

YHTAUTO Прифатлива и Премиер Кислород Сензор, Директно Одговара.Одговара на Hyundai Tucson 2011-2013 2.0 L, 2010-2013 2.4 L Не Калифорнија-ESV-Низводно.Одговара на Kia Forte 2010-2013 I4 2.0 L Не Калифорнија-ESV, 2010-2012 ГОДИНА 2.4 L; Forte Koup 2010-2010 2.0 L 2.4 L-Низводно.Одговара на Киа Оптима 2009-2010 2.4 L, Рондо 2009-2010 2.4 L, Sportage 2011-2014 2.0 Турбо, Sportage 2011-2013 2.4 L Не Калифорнија-ESV-Низводно.Конектор : 4 Пина.За 2011-2013 Tucson L4 2.0 L Не Калифорнија-ESVFor 2010-2013 Tucson L4 2.4 L Не Калифорнија-ESV.Замена за Kia : .За 2010 година Forte Koup L4 2.0 L За 2011-2013 Forte Koup L4 2.0 L Стандард Транс;Калифорнија-ESVFor 2010-2013 Forte Koup L4 2.4 L За 2009-2010 Оптима L4 2.4 L За 2009-2010 Рондо L4 2.4 L За 2011-2014 Sportage L4 2.0 L Turbo For 2011-2013 Sportage L4 2.4 L Не Калифорнија-ESV.За 2010 година Форте L4 2.0 L Стандард Транс;Калифорнија-ESVFor 2010 Форте L4 2.0 L Не Калифорнија-ESVFor 2011-2012 Форте L4 2.0 L За 2013 Форте L4 2.0 L Не Калифорнија-ESVFor 2010 Форте L4 2.4 L Стандард Транс;Калифорнија-ESVFor 2010 Форте L4 2.4 L Не Калифорнија-ESVFor 2011 Форте L4 2.4 L За 2012 Форте L4 2.4 L Авто Транс;Не Калифорнија-ESV.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.