Артур Rubinstein игра Chopin
Свеж

Артур Rubinstein игра Chopin

DEN 719.52

Достапно е за нарачката

- Германски pressings на огромна Sony Класични Магистерски Каталог во smart, пожелно и колекционерски мулти-диск изданија, Sony каталог е replete со легендарни уметници и многу од најголемите снимки од класичниот репертоар - Кутија фронтови функција големи, видливо прикажана фотографија на избрана уметник - Тенки, полица-friendly кутии; CD е сместен во простор за заштеда на slipsleeves.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

HAYDN: String Quartets 71 & 74
Свеж
HAYDN: String Quartets 71 & 74
Достапно е за нарачката
DEN 479.52
Оценка на купувачите:

Заврши Soirees де Vienne
Свеж
Заврши Soirees де Vienne
Достапно е за нарачката
DEN 455.76
Оценка на купувачите:

Borodin: Принцот Игор
Свеж
Borodin: Принцот Игор
Достапно е за нарачката
DEN 1028.64
Оценка на купувачите: