Oligo Alcove Секојдневно средство за смекнување на косата 32 оз
Свеж

Oligo Alcove Секојдневно средство за смекнување на косата 32 оз

DEN 503.76

Достапно е за нарачката

Oligo Alcove Секојдневно средство за смекнување на косата 32 оз.Paraben Слободни.Oligo Alcove Секојдневно средство за смекнување на косата 32 оз Alcove е Секојдневно средство за смекнување на косата е збогатен со Oligo Professionnel е ексклузивни Microcapsules Технологија.Формулиран со Заштита Microcapsule (определена доза на ленено семе екстракт и соја протеин), оваа клима уред moisturizes, салда и detangles на косата.Неговата нежна формула промовира поздрава косата и се препорачува за секојдневна употреба за сите типови коса.Paraben Слободни.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.