FAYBOX рачно изработени Булчински Свила Цвет Коса Клипови Со Монистра и Симулирани Бисер Свадба Деверуша Додатоци
Свеж

FAYBOX рачно изработени Булчински Свила Цвет Коса Клипови Со Монистра и Симулирани Бисер Свадба Деверуша Додатоци

DEN 333.60

Достапно е за нарачката

Материјали : свила цвет, монистра, симулирани бисер.Еден коса клип големина : 1,9" x 6.2" (L x W).Косата клип и косата pin поставите големината : и за 4.7" x 3.9" (L x W).Слонова коска коса клип големина : 6.4 x 2.7 инчи (L x W).Овие домот на косата клипови се декорирани со прекрасни Faux бисери и мека свила цвеќиња.Добро стокмено свадба косата додаток.На tulle цвеќиња оди најдобро со бела или во боја на слонова коска фустан.Косата клипот или губење на pin свадба коса додатоци натпревар и на вашата прекрасна романтична фризура.Сите рачно изработени занаетчиски го прави овој косата клип совршен за двете класични и гроздобер свадби, и совршен за вашата пратилки или било кои други посебни прилики.Оваа боја на слонова коска свила цвет коса клипови одговараат за посебни прилики, особено свадби, proms.На цветни перформанси повеќето девојки сонуваат за, покажуваат самовила outlook, а исто така ќе пенливи многу со кристал и монистра За FAYBOX FAYBOX е регистриран бренд во сад.Ние се специјализираат во повеќе видови на свадба додатоци за невести, пратилки и цвет девојки.Нашата коса додатоци, ѓердани, обетки и нараквици накит сетови, облека sash појаси се дизајнирани да биде неизбежна неверојатно прекрасни украси за жени и девојки за посебни прилики вклучувајќи свадби, proms, homecomings, пјер, и Quinceanera партија.Доверба и изберете FAYBOX и ќе се увери од добивањето на најновите couture и додатоци по прифатлива цена.Ние се надеваме да се направи нашите придонеси за женски фустан и додатоци поле.Добредојдовте да ја посетите нашата продавница!.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.