YFQHDD Кристал Rhinestones Barrettes француски Коса Клип Морнарица Клипови Barrette Булчински Свадба официјалниот Настан Накит Додатоци за Жени, Девојки (Боја : C)
Свеж

YFQHDD Кристал Rhinestones Barrettes француски Коса Клип Морнарица Клипови Barrette Булчински Свадба официјалниот

DEN 1603.20

Достапно е за нарачката

❥ На hairpin е комбинација на ситно лакирани легура и кристал, која е различна во крило ефект. ❥ Вкупната должина на коса клип : 3 инчи, ширина : 1.8 инчи. ❥ Dragonflies падне заедно, бришејќи површината на водата и зголемените, покажува убавината на природата живи суштества, се трансформира на убавината на природата во накит преку различни материјали. ❥ Ако сакате да имаат различен стил, само да се направи различни фризура и употреба на косата клип за да одговара на различни тимови. ❥ Едноставен и елегантен, оваа прекрасна клип одговара на сите девојки и дами " фризури, давајќи им нов изглед на косата.Тип : Косата додаток/hairpin/коса клип/Глава цвет.[Материјал] : Акрилик лист + челик дното клип.Големина : Вкупната должина на коса клип : 3 инчи, ширина : 1.8 инчи.Пакет Се Вклучени : 1*Hairpin.Стилот на позиционирање : Јапонија и Јужна Кореја.На пломба процес е на високо техничка вештина, и занатски инлеи на кристал низ микроскоп.Мазна текстура и мазна чувствуваат, рѓа-слободен позлата површина, мека крива дизајн.Стапчиња за јадење Цвет Форма Долго Tassel Коса Стапови за стапчиња за јадење Шарм Додаток.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.