Rexka 5 Поставува Пред Фендер & Браник Покрие Клип & Pin Сет за Toyota, Lexus 53879-58010 47749-58010 Авалон Camry е корола Highlander Матрица Prius Prius V Сиена Solara Такома Venza
Свеж

Rexka 5 Поставува Пред Фендер & Браник Покрие Клип & Pin Сет за Toyota, Lexus 53879-58010 47749-58010 Авалон

DEN 455.76

Достапно е за нарачката

Пред Фендер & Браник Покрие Клип & Pin Сет.Клипот : Ширина : 25мм, Должина : 34mm, го Заменува : Lexus и Тојота : 53879-58010. Pin : (Глава Дијаметар : 15mm, Матични Должина : 25мм, го Заменува Lexus и Тојота : 47749-58010. Одговара : Авалон Camry Е Корола Highlander Матрица Prius Prius V Сиена Solara Такома Venza.Ги исполнуваат или Надминуваат ОЕМ Спецификација.Ве молиме Најдете Fitment Детали во Фотографии.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.