Oudlor Хартија Клипови во Облик на Paperclip Забава Хартија Клипови Избрани Бои Paperclip Обложени Ознака Клипови Канцелариски Материјали за Документ Организирање Симпатичн?
Свеж

Oudlor Хартија Клипови во Облик на Paperclip Забава Хартија Клипови Избрани Бои Paperclip Обложени Ознака Клипови

DEN 239.76

Достапно е за нарачката

【 ИЗБРАНИ БОЈА & ОБЛИК PAPERCLIPS 】 видови на облик симпатична хартија клипови беа вклучени(Како мачка, пингвин,Дрва, цвеќиња, авиони, итн), кои се навистина примамливо.Нека ти се најдат она што го сакаат во многу датотеки брзо.(Имаат вкупно 120 парчиња). 【 ПОЛН со ИЗНЕНАДУВАЊЕ 】Стилови се случајно се исти, секој пакет на производи е полна со очекувања!. 【 ДАТОТЕКА КЛАСИФИКАЦИЈА 】 мешана форма на хартија клипови може да ви помогне да spruce копии на вашите датотеки, да ги задржи вашиот лаптоп, ознака, scrapbooks, календар маркери, и други предмети безбедно прилог и организирани, совршен за канцеларија, дома, и секојдневна употреба. 【 ЛЕСНО се ОРГАНИЗИРА 】 Облик боја на хартија клипови нудат лесен начин да се задржи вашето биро и да фиока уредни, да ги исполнуваат тешки оптоварување потребите на вашата секојдневна употреба.Сите забава хартија клипови дојде во кеса со виси дупка за лесен пристап. 【'РЃА ОТПОР & ТРАЈНИ 】 Обложена хартија клипови се направени од високо нерѓосувачки челик со ПЕТ обложени дека е издржлив и да се направи на површината без проблеми, тешко да' рѓа, да се прекине и да се направи snags или знаци далеку од вашите трудови.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.