Teskyer Мали Врзивно Клипови и Хартија Клипови Притисни Копчиња Tacks Сет, Вкупно 216 Компјутери Канцеларија Клипови Колекции со Посебно се Чуваат Кутија за Статистика Уч
Свеж

Teskyer Мали Врзивно Клипови и Хартија Клипови Притисни Копчиња Tacks Сет, Вкупно 216 Компјутери Канцеларија

DEN 239.52

Достапно е за нарачката

Што добивате : Пакет вклучувајќи 21pcs 0.7" врзивно клипови + 45 компјутери 0.6" врзивно клипови + 90 компјутери 1.1" хартија клипови + 60 компјутери притисни копчиња tacks, 216 компјутери канцеларија клипови во вкупно, кои се во состојба да ги задоволи повеќето од секојдневните потреби.Мулти-Цел : Избрани врзивно клипови и хартија клипови се идеални за задржување на трудови, белешки, фотографија, слика, леплива, приходи, пергамент, ознака, датотеки, билет, други мали предмети, итн.Притисни Pin или tacks Користење на pin важни пораки на огласна табла, corkboard, патување, мапа, ѕид, пена одбор, по повод одбележувањето на локации, и повеќе.Одличен Квалитет и прифатлива Цена : Овие клипови и игли постави направен од висок квалитет на целосно метални напредни никел позлата технологија со мазна завршница Челик, трајни, анти- ' рѓа, и еднократно.Со само неколку долари можете да уживате во удобноста на овие клипови за цела година!.Убава како Уметност : Овие клипови и игли се достапни во розово злато, цијан, и розови бои, Тоа е исто така многу убава декорација додека ги задоволува вашата употреба.Совршен Подарок Идеја : Совршен подарок идеја за луѓе кои треба да ги средиме многу хартија досиеја или документи, како што се канцелариски службеник, финансии и сметководство, наставниците и учениците.Боја : Роза Злато + Цијан + Розова.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.