TESSTOR Срцето Хартија Клипови Големи Симпатична Paperclips Мазна Завршница Џамбо Широк Клипови за Хартија Не Пропадна, Смешни Нерѓосувачки Челик Фенси Хартија Клипови Фо
Свеж

TESSTOR Срцето Хартија Клипови Големи Симпатична Paperclips Мазна Завршница Џамбо Широк Клипови за Хартија Не

DEN 287.76

Достапно е за нарачката

Големина : 38 x 19 мм или 、1.49" x 0.74" (жица 1mm) 50 Pcs/Кутија.electroplating завршува.мазна завршница помага во спречување на солзи и rips.џамбо големина клипови функција на светла, отпорен на корозија заврши.Совршени за дневна DIY, девојки, деца, студенти, канцеларијата на работниците, дизајнер, книги, тетратки, училишен.Боја : Роза.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.