Гроздобер Кристал Цвет Tassel Коса Канџи Кристал Пеперутка Коса Клипови Рак Менгеме Barrettes Hairpin Коса Додатоци Hairgrip (Боја : Пеперутка црвено)
Свеж

Гроздобер Кристал Цвет Tassel Коса Канџи Кристал Пеперутка Коса Клипови Рак Менгеме Barrettes Hairpin Коса Додатоци

DEN 503.52

Достапно е за нарачката

Tassel Коса Клип : Tassel Коса Клип прави вашата коса пунџа убава и стабилна, DIY вашата фризура за една партија или на секојдневниот живот, направи што повеќе шармантен!.Висок Квалитет : кристално кристал hairpin е направен од алуминиум, тоа е издржлив без бледнее и deforming.На врвот површината е украсен со кристал во прекрасна боја и сјај, ќе изгледа новиот дури и по носењето за долго време.Супер прилично : Прекрасни боја и сјај, Светла rhinestones дизајн ја прави косата клип таписерии и атрактивни, додавајќи шарм на вашата фризура.За Мулти Повод : Модерно и стилски коса клип обезбедува поставен изгледа благородна до вас, костим за девојки и жени, добар избор за партиите, церемонии, годишнина, роденден, свадба, и секојдневно носење.Најдобар Подарок : Можете да подарок на вашиот пријател, љубовник, девојка, сопруга, сестра, и мајка.Тие мора да сакам!.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.