Цртан Филм Мечка Симпатична Ѕид Entryway Mail Плик Организатор, Клуч На Носителот Куки Писмо & Весник Складирање 7.1x4.3во
Свеж

Цртан Филм Мечка Симпатична Ѕид Entryway Mail Плик Организатор, Клуч На Носителот Куки Писмо & Весник Складирање

DEN 1476.00

Достапно е за нарачката

Ова е совршено mail и внесете ги за ѕидот, entryway, или mudroom.Дизајнот ќе додадете контакт од стил на вашиот складирање и дополнуваат вашиот дом оркестарот.Оваа рустикални дрво копче куки и e-mail носителот носи забава земјата пазарот шарм на ходникот или кујна, обезбедувајќи место да скривам за дојдовни или појдовни писма.Ова е совршено mail и внесете ги за ѕидот, entryway, или mudroom.КВАЛИТЕТОТ на ИЗГРАДБА -клуч држачот за ѕид е направен од високо-квалитет plasitc се обезбеди трајност со големина 18x11cm/7.ЕДНОСТАВЕН за СКЛАДИРАЊЕ - Ги mudrooms и entryways уредни и чисти со овој mail станица.ЕДНОСТАВЕН за СКЛАДИРАЊЕ - Ги mudrooms и entryways уредни и чисти со овој mail станица.Оваа организаторот има 1 складирање и 5 куки.ДЕ-НЕРЕДОТ ВАШИОТ ДОМ - Уредната up вашиот entryway да ги поздравам вашите гости со пријатна добредојде простор утилитаристички дека е евтина : вие не мора да се пробие на сметка во банка за да ги организирате вашите дома ефикасно.Добиете тоа пред Божиќ да се направи некој посебен среќен и имаат дадено од страна на ирваси.Оваа рустикални дрво копче куки и e-mail носителот носи забава земјата пазарот шарм на ходникот или кујна, обезбедувајќи место да скривам за дојдовни или појдовни писма.СОВРШЕН ПОДАРОК - Прекрасен подарок идеја за време на празниците : можете да го добиете овој клуч и e-mail држачот за ко-работник, пријател или член на семејството.Оваа организаторот има 1 складирање и 5 куки.Се еден чекор поблиску до де-cluttering вашиот дом да направат вашиот живот полесно отколку порано.ЕЛЕГАНТЕН ЕНТЕРИЕР - Сите потреби куки да висат работи, па сè што е во склопот лесно да се најде и да го достигне, но овие куки доаѓаат со полица за да додадете убав карактер на комплетен дизајн, и да се направи повеќе декоративни & функционални за секојдневна употреба. "ДЕ-НЕРЕДОТ ВАШИОТ ДОМ - Уредната up вашиот entryway да ги поздравам вашите гости со пријатна добредојде простор утилитаристички дека е евтина : вие не мора да се пробие на сметка во банка за да ги организирате вашите дома ефикасно.КВАЛИТЕТОТ на ИЗГРАДБА -клуч држачот за ѕид е направен од високо-квалитет plasitc се обезбеди трајност со големина 18x11cm/7.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.