AC Кондензаторот A/C клима Уред w/Пренос Кулер & Приемник Посува
Свеж

AC Кондензаторот A/C клима Уред w/Пренос Кулер & Приемник Посува

DEN 2222.16

Достапно е за нарачката

Референтен Број(s) : 7-3897,3897,CH3030241,679-00289,68050127 AB,SBC3897. Вклучува : Пренос На Нафта Ладилникот.Објектот спецификации : Вклучува : Пренос на Нафта Cooler Specifications Brand Нова Климатизација Condenser Includes приемник drier Includes интегрален пренос на нафта cooler Direct replacement Built да строга контрола на квалитетот standards Compatible со : 2009-18 Dodge Полначот со серво Волан Кулер Daytona2017-18 Dodge Полначот со серво Волан Кулер Daytona 3922018-19 Dodge Полначот со серво Волан Кулер GT2018 Dodge Полначот GT Плус со серво Волан Cooler2012-19 Dodge Полначот со серво Волан Кулер Pursuit2009-19 Dodge Полначот со серво Волан Кулер R/T2017-18 Dodge Полначот со серво Волан Кулер R/T 3922015-16 Dodge Полначот со серво Волан Кулер R/T Патот & Track2015-18 Dodge Полначот со серво Волан Кулер R/T Scat Pack2019 Dodge Полначот со серво Волан Кулер Scat Pack2009-17 Dodge Полначот со серво Волан Кулер SE2015-18 Dodge Полначот со серво Волан Кулер SRT 3922009-14 Dodge Полначот со серво Волан Кулер SRT82009-19 Dodge Полначот со серво Волан Кулер SXT2011-19 Dodge Полначот со серво Волан Кулер SXT Plus2018 Dodge Полначот SXT Плус Кожа со серво Волан Cooler2009-19 Chrysler 300 со серво Волан Cooler2016 Dodge Challenger со серво Волан Кулер 392 Hemi Scat Пакет Shaker2017-19 Dodge Challenger со серво Волан Кулер GT2009-19 Dodge Challenger со серво Волан Кулер R/T2017-19 Dodge Challenger со серво Волан Кулер R/T 3922012-14 Dodge Challenger со серво Волан Кулер R/T Classic2015-16 Dodge Challenger со серво Волан Кулер R/T Plus2016 Dodge Challenger со серво Волан Кулер R/T Плус Shaker.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.