UAC CN 3642PFC A/C Кондензаторот
Свеж

UAC CN 3642PFC A/C Кондензаторот

DEN 2305.68

Достапно е за нарачката

Сосема Нов, OE замена : UAC брендирани Кондензаторот Паралелно Тече. 100% Гарантира Одговара!Додадете вашиот автомобил (година/направат/модел) за да 's garage за да потврдите.Премиум ISO/TS 16949 квалитет; тестирани за да ги исполнуваат или надминуваат ОЕМ спецификации.Анти корозивна боја слој дизајниран да се спротивстави на оштетување и стареење; brazed и механички врзани алуминиумска конструкција за OE издржливост.Сите единици се притисок тестирани со хелиум за протекување за да се обезбеди квалитетот на производот; производ поддржани од страна на водечка индустрија на гаранција.Кондензатори за ослободување на топлина од A/C ладилни кој поминува низ нив.UAC има широка линија на Кондензатори што е сигурно да се вклопи вашето возило.Со нашата голема контрола на квалитет, постапки и прифатлива цена, што се добивање на најдобар можен производ кога ќе се одлучите да купите кондензатор од UAC.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.