Bestauto Џек Чекан 1-1/8 си игра месо тело, Нечистотија Подесувате 6x6 Контејнерот Плоча со Електрична Длето Нечистотија Контејнерот, Уривање Jackhammer Битови Солидна Контејн
Свеж

Bestauto Џек Чекан 1-1/8 си игра месо тело, Нечистотија Подесувате 6x6 Контејнерот Плоча со Електрична Длето

DEN 2639.76

Достапно е за нарачката

Здрав & Трајни : почвата контејнерот во собата е направен од високо-сила кован челик, кастинг од борбата против топлина лекување и метал сликарство и sandblasting процес, целото тело може да издржи силниот ритам и да е здрав и нема да рѓа или лесно да се деформира.Цврст Структура : Џек Чекан Уривање битови се поврзани тесно со подесувате месо тело, и си игра во собата може да биде инсталиран во Jackhammer со ставање на битови во право место.Одлична Ефикасност : Со контејнерот плоча работи во предниот дел на Jackhammer, без разлика на тоа каков вид на материјали, сите можат да бидат tamped и набиен рамен и фирма за изработка на солидна основа.Материјали може да се изгуби, гранули почви, нечистотија, чакал и песок, итн.Целосен Сет на Опрема : Ова toolset за Jackhammer се состојат од Хексадецимален месо тело, а контејнерот плоча, и остар длето, што ја прави оваа опрема поставување може да работи како почвата контејнерот, ваков, и конкретни подесувате.Совршен за Jackhammer : Го подесувате месо тело и плоча за Џек Чекан е идеална алатка за основање compaction и градежни работи.Остри длето, исто така, совршено се вклопува со Jackhammer.Комплетен сет широко се користи во бетони, градители, пејзажи, и плочи.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.