СИТЕ-ХИДРАТИ СДС Плус Длето Сет, 6-Парче 40Cr Челик Бетон Вежба Малку Сет, Ротари Чекан Битови Длето Поставите Вклучувајќи Точка Длето, 20mm Рамен Длето, 40mm Рамен Длето
Свеж

СИТЕ-ХИДРАТИ СДС Плус Длето Сет, 6-Парче 40Cr Челик Бетон Вежба Малку Сет, Ротари Чекан Битови Длето Поставите

DEN 359.76

Достапно е за нарачката

Стандардна Големина : Рамни Длето 20 x 250mm, Рамни Длето 40 x 250mm, Точка Длето 250mm.Премиум Материјал : Направен од високо-квалитет на хром челик што е пад фалсификувани и потоа топлина калено да ви даде сила и долгорочна отпорност на корозија.Наострен Блузи : Специјално наострен врвот нуди континуирано ефективни кршење на различни објекти ѕидани.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.