Toolman Рамен Длето 1-18 Хексадецимален Стружење Малку за Уривање Демо Џек Чекан Алатка Плочка
Свеж

Toolman Рамен Длето 1-18 Хексадецимален Стружење Малку за Уривање Демо Џек Чекан Алатка Плочка

DEN 647.76

Достапно е за нарачката

Сосема Нов.Универзална компатибилен одговара на повеќето уривање чекани и некои џек чекани за погодност со хексадецимален 1-1/8" месо тело.За светлина chipping и chiseling на плочки, малтер, застаклување соединенија и други ѕидани производи; Идеален за отстранување на големи количини на материјал.На долго растојание дизајн на рачката овозможува чистење на сите агли за полесно работа.Направени со висок степен на фалсификувани и топлина третираат челик за максимална издржливост.Сечилото ширина : 3" Длето должина : 16" Хексадецимален големина : 1-1/8".

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.