1050W Електрични Уривање Џек Чекан Конкретни Прекинувач Удар Длето со 2 Длето Малку 3000RPM
Свеж

1050W Електрични Уривање Џек Чекан Конкретни Прекинувач Удар Длето со 2 Длето Малку 3000RPM

DEN 1775.76

Достапно е за нарачката

Вклучуваат посочи длето за првичните дупчење и рамни длето за распадот на парчиња повеќе лесно.Доаѓа уредно организирани во тешки удар мувла случај со рачка за лесен транспорт помеѓу работа локации.Хексадецимален месо тело chisels се заменливи со повеќето 5/8 во.хексадецимален месо тело битови.Со 3000 удари во минута и ефикасен 1000-Вати енергија, да се увери дека овој сестран jackhammer без напор може да ја заврши работата за вас.Уривањето Џек Чекан е дизајниран да биде лесен и цврст, но обезбеди силен влијание кога се користи.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.